O nás

Relax Angel Anděl

Náš salon naleznete přímo na náměstí Zlatý Anděl.

Nabízíme profesionální masáže pro muže a ženy ve svěžím, teplém a příjemném prostředí, kde se zaměřujeme na poskytování nejvyšší kvality služeb spolu s vynikající péčí o zákazníka.

 

Všechny naše masérky jsou profesionální, dobře upravené a zdvořilé. Péče o Vaše pohodlí a blaho je jejich absolutní prioritou. Díky široké nabídce relaxačních a povzbuzujících masáží si jsme jisti, že Vám poskytneme zážitky, které se stanou nezapomenutelnými a budete je chtít opakovat.

Podívejte se do našeho salonu v přehledné galerii.

„Městský život může být velmi stresující, proto svěřte Vaše tělo do našich rukou!“

NOVINKA z Japonska!

TENGA Masáž. Jedná se o japonskou erotickou pomůcku pro muže, kterou mohou použít samostatně, anebo při erotických hrátkách s partnerkou. Salón Relax Angel Vám nicméně nabízí kombinaci erotické masáže právě s takovým vajíčkem, která přináší nevšední prožitky pro muže všech věkových kategorií.

Proč jít na masáž

Erotická Tantra masáž je „ruční“ terapie, v níž jsou svaly a ostatní měkké tkáně těla stimulovány ke zlepšení zdraví a pohody. Rozmezí masáží je velké, od jemného hlazení a hnětení svalů a dalších měkkých tkání, až k hlubokým manuálním technikám.

Naolejovaná masérka ve spodním prádle

Masáž byla praktikována jako léčebný prostředek po staletí v téměř každé kultuře po celém světě. Pomáhá zmírnit svalové napětí, snižuje stres a vyvolává pocit klidu a míru. Masáž působí na tělo jako celek, ovlivňuje činnost svalové a kosterní soustavy, krevního oběhu, lymfatické a nervové soustavy a podporuje celkový pocit pohody.

Neposkytujeme orální ani klasický sex.
Masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením.