Erotická masáž Mix

Hledáte rozptýlení po celodenním vypětí? Chcete zažít něco skutečně smyslného? Jestli ano, doporučujeme Vám vyzkoušet erotickou masáž! Jedná se o druh masáže, ve které se snoubí příjemná relaxace s erotikou. Prožijte nezapomenutelné okamžiky v rukou krásné, mladé, ale zkušené masérky, která bude nahá nebo oblečená podle vašeho přání, třeba v sexy prádle! Pokud tedy máte zájem vyzkoušet něco nového, objednejte si u nás erotickou masáž. Zaručujeme maximální diskrétnost a soukromí!

Pózující žena před erotickou masáží

Erotická masáž v Praze

Jak masáž probíhá?

Naše erotická masáž zahrnuje plnou péči masérky po celou dobu masáže, jež je prováděna kvalitními masážními oleji dle vašeho výběru. Pokud si přejete, začne samotná masáž společnou sprchou. Poté následuje samotná masáž, kdy sličná masérka masíruje rukama, prsy i celým tělem (tzv. body to body). Neponechává bez povšimnutí ani intimní partie, které stimuluje až k Vašemu uspokojení. To není počtem ani časově nijak omezeno.

Proč absolvovat erotickou masáž?

Masážní techniky lze pochopitelně použít nejen k dosažení či zvýšení sexuálního vzrušení, ale také k uspokojení, a to bez klasického sexu. Stačí se pouze uvolnit, zcela se poddat rukám našich masérek a zažijete pocity blížící se extázi. To vše navíc v příjemném prostředí, které Vám dovolí naprosto „vypnout“ a zbavit se alespoň na několik desítek minut či hodin běžných starostí. Důraz je pochopitelně kladen na intimní partie a navíc se lze dotýkat masérky.

Co je úkolem erotické masáže?

Erotické masáže patří k člověku od nepaměti, přičemž byly dlouho používány i pro léčebné účely. Jejich průběhu lze totiž brát jako druh sexuální terapie. Některé muže mohou naučit zvýšeným reakcím na smyslové podněty, jiným zase pomohou při problémech s předčasnou ejakulací, neboť dokáží uvolnit a prodloužit dobu vzrušení.

U erotických masáží rovněž dochází k uvolnění bolavých či napjatých svalů, jakož i psychickému uvolnění po celodenním stresu. Jedná se vlastně o spojení erotiky s terapií a pozitiva jsou skutečně různorodá. Stačí tedy jediné – navštivte masáží salón Relax Angel a vyzkoušejte si služby našich masérek na vlastním těle, rozhodně nebudete litovat! K dispozici přitom máte více druhů masáží, můžete tak vybírat z mnoha tematických oblastí.

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář