NURU gelová masáž

NURU gelová masáž je jednou z forem kontaktních masáží, při nichž se nepoužívají pouze ruce, ale rovnou celé tělo. V nabídce salónu Relax Angel sice naleznete rovněž olejovou body masáž, obě tyto procedury se ovšem liší, a proto Vám doporučujeme vyzkoušet obě, abyste věděli, jaká je pro Vás tou příjemnější. V každém případě zaručujeme, že mladé a krásné masérkymasáže dokonale ovládají, takže ať už zvolíte jakoukoli, dostane se Vám té nejlepší péče.

NURU gel a jeho vlastnosti

NURU gel pochází z Japonska, přičemž je vyroben z výtažků mořských řas nori. Jeho nejnápadnější vlastností je kluzkost (samotný název „Nuru“ vlastně znamená „kluzký“, případně „mazlavý“), díky níž je k použití při tělové masáži takřka ideální. V kombinaci s mokrým tělem klienta a masérky je tedy velmi vhodný právě pro erotickou body to body masáž, která ve Vás zanechá pestrou škálu intenzivních prožitků.

NURU gel je přitom zcela bez rušivých elementů, to znamená, že nemá žádnou barvu, zápach ani chuť a zároveň je netoxický a nealergenní. Má přitom poměrně hustou konzistenci (nejedná se totiž o olej), nevysychá a nelepí se, takže je skutečným základem klouzavého pohybu. Navíc obsahuje některé látky, jež působí pozitivně na lidskou pokožku a rovněž ji hydratuje, tedy udržuje svěží.

NURU masáže v salónu Relax Angel

NURU masáž je dnes v západním světě neustále populárnější, neboť mnoho lidí objevuje kouzlo této původem orientální procedury. V Evropě a ve Spojených státech amerických tak má celou řadu příznivců. Pokud ji chcete vyzkoušet i Vy, není nic jednoduššího, než se objednat a navštívit salón Relax Angel. Věříme, že zažijete mnoho intenzivních pocitů a budete se k nám opět vracet. S NURU gelovou masáží dosáhnete absolutní harmonie těla a mysli!

NURU MASÁŽ PLATINUM

Tato masáž je zvláštní použitím speciální platinové edice NURU GELu, který je dle výrobce 2-3 krát kluzčí a hustší než standartní NURU gely. Tento gel je drahý a proto je potřeba si za jeho použití připlatit. Plus 250,- Kč za osobu

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář