Nuru masáž Praha

NURU gelová masáž je jednou z forem kontaktních masáží, při nichž se nepoužívají pouze ruce, ale rovnou celé tělo. V nabídce salónu Relax Angel sice naleznete rovněž olejovou body masáž, obě tyto procedury se ovšem liší, a proto Vám doporučujeme vyzkoušet obě, abyste věděli, jaká je pro Vás tou příjemnější. V každém případě zaručujeme, že mladé a krásné masérky masáže dokonale ovládají, takže ať už zvolíte jakoukoli, dostane se Vám té nejlepší péče.

Japonské tradiční techniky masáží patří mezi jedny z nejlepších a nejžádanějších. Velmi oblíbená je nuru masáž, která má svůj původ v historických lázeňských domech a po staletí umožňuje prožití erotického zážitku, na který se nezapomíná. Co je nuru masáž a proč ji zkusit?

NURU gel a jeho vlastnosti

NURU gel pochází z Japonska, přičemž je vyroben z výtažků mořských řas nori. Jeho nejnápadnější vlastností je kluzkost (samotný název „Nuru“ vlastně znamená „kluzký“, případně „mazlavý“), díky níž je k použití při tělové masáži takřka ideální. V kombinaci s mokrým tělem klienta a masérky je tedy velmi vhodný právě pro erotickou body to body masáž, která ve Vás zanechá pestrou škálu intenzivních prožitků.

NURU gel je přitom zcela bez rušivých elementů, to znamená, že nemá žádnou barvu, zápach ani chuť a zároveň je netoxický a nealergenní. Má přitom poměrně hustou konzistenci (nejedná se totiž o olej), nevysychá a nelepí se, takže je skutečným základem klouzavého pohybu. Navíc obsahuje některé látky, jež působí pozitivně na lidskou pokožku a rovněž ji hydratuje, tedy udržuje svěží.

Jak probíhá nuru masáž?

Masáž začíná příjemnou sprchou, kterou lze v případě zájmu absolvovat s masérkou. Lehce vzrušující sprchování pod horkými kapkami vody je ideální začátek celé masáže. Následuje rozetření nuru gelu po celém těle a samotná masáž, kterou provádí zcela nahá masérka celým svým tělem. Netradiční technika zapojuje celé tělo masérky. Vynalézavost a osvědčené pohyby po kluzkém těle přináší neuvěřitelně vzrušující pocity, které často vedou k orgasmu, a to někdy i opakovanému. Zakončení masáže je ve sprše, kde pomalu procitnete a necháte doznít právě prožité příjemné okamžik. Po sprše budete plni energie a úžasného klidu, který vám pomůže zdolat další náročné dny, dokud nás zase nepřijdete navštívit.

Nuru masáž je nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít opět brzy zopakovat, naše masérky jsou připraveny vás kdykoliv potěšit a přenést do světa vzrušení, relaxace a silných orgasmů, díky
masáži celého těla. Sdělte své představy a požadavky naší masérce a prostudujte naši nabídku příplatků, které mohou být součástí nuru masáže. Nuru masáž je masáží celého těla, součástí není pohlavní styk, a to ani za příplatek. Přirozenou součástí masáže je vyvrcholení, které neznamená ukončení masáže, orgasmů můžete prožít několik.

NURU masáže v salónu Relax Angel

NURU masáž je dnes v západním světě neustále populárnější, neboť mnoho lidí objevuje kouzlo této původem orientální procedury. V Evropě a ve Spojených státech amerických tak má celou řadu příznivců. Pokud ji chcete vyzkoušet i Vy, není nic jednoduššího, než se objednat a navštívit salón Relax Angel. Věříme, že zažijete mnoho intenzivních pocitů a budete se k nám opět vracet. S NURU gelovou masáží dosáhnete absolutní harmonie těla a mysli!

NURU MASÁŽ PLATINUM

Tato masáž je zvláštní použitím speciální platinové edice NURU GELu, který je dle výrobce 2-3 krát kluzčí a hustší než standartní NURU gely. Tento gel je drahý a proto je potřeba si za jeho použití připlatit. Plus 250,- Kč za osobu

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář