Olejová sportovní masáž

Vysoká fyzická zátěž vyžaduje náležitou péči o tělo, v opačném případě by totiž mohlo dojít k mnoha komplikacím. Proto jsou právě masáže jedním z nejdůležitějších aspektů života (nejen) vrcholového sportovce. Olejovou sportovní masáž salónu Relax Angel mohou podstoupit prakticky všichni, neboť tělo a jeho pohybový aparát může jednou za čas výrazně zatížit téměř kdokoli, ať už se jedná o sportovní výkon, náročné zaměstnání, turistiku, stěhování apod.

Krásná dívka pózuje před masáží

Olejová sportovní masáž

Sportovní olejové masáže

Sportovní masáže spočívají na celé řadě hmatů a lze k nim použít vícero masážních prostředků. Kombinace působení na správná místa a využití kvalitních masážních olejů, které se samy o sobě podílejí na zlepšení stavu organismu, je velice blahodárná. Mnozí lidé ovšem mají právě sportovní masáž spojenu s poměrně velkou bolestí. Naše krásné masérky ovšem dokáží, aby tato její stránka byla co možná nejnižší, takže se není třeba obávat nějakých nepříjemných pocitů.

Jak vlastně olejové sportovní masáže působí?

Je-li k tomuto druhu masáže použita správná série úkonů, působí nejen na fyzickou stránku člověka, ale rovněž na psychiku. Největší význam má nicméně právě z hlediska těla (zejména svalové hmoty, úponů a kloubů), a to při přípravě na náročný výkon, zbavení únavy anebo zotavení. Z toho je patrné, že lze sportovní olejovou masáž absolvovat jak před náročným fyzickým výkonem, tak po jeho skončení.

Sportovní a další masáže v salónu Relax Angel

Prožijte nezapomenutelné okamžiky v rukou krásné, mladé masérky.

Náš salón a masérky Vám toho ovšem mohou nabídnout o poznání více. Pokud máte zájem vyzkoušet i další možnosti, prohlédněte si nabídku masáží a vyberte si takovou, která Vás zaujme.

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář