Olejová tělo na tělo masáž

Chcete zažít vůbec tu „nejkontaktnější“ masáž, jakou máte v současné době k dispozici? V tom případě vyzkoušejte olejovou body to body masáž neboli masáž celým tělem. Jednotlivé masérky totiž používají nejen ruce, ale také další části svého nahého těla. Věříme, že se jedná o proceduru, kvůli níž se budete do salónu Relax Angel rádi navracet.

Masérka se připravuje na masáž na tělo

Masáž Body to Body (na tělo) v Praze

Průběh olejové body to body masáže

Samotné zahájení je vlastně zcela běžným masírováním za použití rukou, ale s přibývajícím časem se začínají masérky oděné v rouše Evině dotýkat klienta dalšími částmi svého těla a celý proces tak získá zcela nový rozměr. V závěrečné fázi se tělo masérky a klienta takřka propojí, což pochopitelně vyvolává intenzivní prožitky, kterých se mnohým lidem v současnosti poměrně často nedostává. Pokud je to i Váš případ a chcete to změnit, rozhodně neváhejte!

Proč zvolit právě tento druh masáže?

Samozřejmě že olejová body to body masáž působí jako další druhy masáží, tedy jako určitý typ terapie, během níž dochází k regeneraci těla i mysli. Body masáž s použitím nejrůznějších olejů jde ovšem dále, neboť se jedná o jeden z nejsilnějších zážitků, jaké si lze v této oblasti vůbec představit. Pokud si myslíte, že už jste vyzkoušeli vše, možná Vás příjemně překvapíme.

Kromě regenerace těla a ducha Vám olejová body masáž přinese velké množství prožitků, protože dosáhnete nejen sexuálního vzrušení, ale rovněž celé řady smyslových vjemů. Vskutku intenzivní vnímání krásy nahého ženského těla je pouze jedním z nich. Objednejte si proto olejovou body to body masáž ještě dnes! V salónu Relax Angel navíc naleznete pestrou nabídku dalších masáží, díky nimž budete odcházet jako znovuzrození.

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář