Relaxační masáž

V současném hektickém světě často nemáme čas na potřebnou relaxaci. A když už si nějakou chvíli najdeme, obvykle to není na moc dlouho. Jak tedy skloubit nedostatek času s pořádným odpočinkem? Jednoduše – můžete využít relaxačních masáží salónu Relax Angel, při kterých dochází k hlubokému uvolnění mysli, a budete opět připraveni na každodenní starosti.

Relaxační masáž v Praze

Masérka relaxačních masáží

Pro koho jsou relaxační masáže vhodné?

Dlouhodobý stres v náročném zaměstnání a nezdravý životní styl jsou obvyklými problémy moderního lidstva. Pokud tedy cítíte, že už je toho na Vás skutečně moc, je načase zvolnit. Jenže ani to mnohdy nestačí, neboť člověk cítí, že by potřeboval kompletně „restartovat“. A právě tehdy nastupuje relaxační masáž, kterou nicméně můžeme doporučit prakticky všem, protože harmonie těla i mysli jsou důležité naprosto pro každého.

Jak relaxační masáž probíhá?

Relaxační masáž provádějí zkušené masérky jemnými dotyky a hlazením po celém těle, a to v příjemném prostředí, jež je pro takovou proceduru zcela nezbytné. Masáž je prováděna v pološeru, neboť k osvětlení slouží pouze svíčka. Podstatnou roli hraje rovněž poklidná a pomalá hudba, která navozuje harmonickou atmosféru, v níž se skutečně zcela uvolníte a poddáte dotekům krásných masérek.

Pozitivní účinky na lidské tělo a mysl

Cílem relaxačních masáží je hluboká relaxace těla a mysli, takže jsou vhodné skutečně pro všechny. V praxi mají pozitivní vliv na bolesti hlavy i krevní oběh a pomáhá rovněž při vylučování toxických látek z těla. V neposlední řadě odstraňují pocit psychického a fyzického napětí a dodávají energii i sílu. Zkrátka a dobře relaxační masáž je příjemným prostředkem k rychlému znovunalezené ztracené harmonie.

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář