Tantra olejová masáž

Tantrismus je myšlenkový, meditační a rituální směr, který pochází z Indie. Samotné slovo „tantra“ v podstatě znamená „tkanina“, „osnova“ či „pavučina“. Jeho významem je vlastně zdůraznění dvou kosmických principů, a to mužského a ženského, jež na sebe vzájemně působí. V salónu Relax Angel sice působí pouze ženy, i tak ale tantra olejová masáž pomáhá všem klientům k nalezení klidu a rovnováhy, což jistě není málo.

Krásná tantra masérka ve spodním prádle

Olejová tantra masáž v Praze

Tantrická masáž – tradiční „umění dotyku“

Sama tantra masáž je novějšího data, neboť je součástí tzv. neotantry, v níž se snoubí sexualita se spiritualitou, a pomáhá tedy k holistickému propojení těla a duše. Celá vlastně spočívá na „umění dotyku“, neboť se skládá z láskyplné a léčivé práce rukou jednotlivých masérek, která okamžitě rozproudí energii ve vašem těle. Součástí tantrické masáže jsou masáž joni a lingamu, to znamená zcela jemné i dynamické druhy doteku rukou. Co dalšího na Vás čeká?

  • masáž hlavy a uší
  • omývání horkými ručníky
  • speciální pomůcky: aromaterapeutické silice, vůně a přírodní vyživující oleje

Pozitivní účinky tantra olejové masáže

Vlivy této masáže jsou skutečně značné. V prvé řadě člověk přestává prožívat uspokojení jen v intimních partiích, ale přesune se do celého těla. Musíme vyzdvihnout i další pozitivní účinky, např. na potíže s předčasnou ejakulací či poruchami erekce, které jsou dnes poměrně běžnou záležitostí. Tantra olejová masáž navíc zklidní a zbaví stresu i napětí v celém těle.

Opomenout nesmíme ani působnost na psychiku, neboť Vám pomůže při zbavování se negativních emocí. Díky tantrickým olejovým masážím navíc získáte vskutku hluboký zážitek, jenž si lze přenést i do svého sexuálního života. Ve spojitosti s příjemným a útulným prostředím Vás zkrátka dokáže zharmonizovat a její účinky budete pociťovat ještě dlouhou dobu!

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář