Tenga masáže

Japonské masáže jsou na Starém kontinentu známé již delší dobu. Víte ovšem, co je to tenga egg? Jedná se o japonskou pomůcku pro muže, kterou mohou použít při masturbaci, anebo při erotických hrátkách s partnerkou. Salón Relax Angel Vám nicméně nabízí kombinaci erotické masáže právě s takovým vajíčkem, která přináší nevšední prožitky pro muže všech věkových kategorií. Při tenga masáži se totiž uvolníte od stresu, dobijete energii a zažijte chvíle plné vzrušení. Co si přát více?

Masérka s tenga vajíčkem (egg)

Masáž s tenga vajíčkem v Praze

Tenga vajíčko v praxi

Tenga egg vypadá jako skutečné vajíčko (odtud název „egg“), ovšem na rozdíl od něho má otvor na svém širším konci. Je vyrobeno převážně z lékařského silikonu, a tedy je velice flexibilní a prakticky okamžitě se přizpůsobí teplotě těla. Existuje přitom hned několik druhů tenga vajíček, takže se Vám jejich používání v žádném případě neomrzí.

Jak tenga masáž probíhá?

Každý potřebuje alespoň jednou za čas úplně „vypnout“ a dobít energii do následujících dnů. Dlouhodobě oblíbeným řešením jsou služby masážních salónu. Proč tedy rovnou nevyzkoušet tenga masáž, kterou Vám krásné masérky udělají v příjemném prostředí našeho salónu? Její počáteční fáze je přitom v podstatě klasickou erotickou masáží, při které zažijete erotické vzrušení.

Poté už ale přijde na řadu samotné TENGA egg, které masérka aplikuje společně s lubrikačním gelem. Uvnitř vajíčka jsou výstupky, které vyvolají příjemné dráždění. Výsledkem je extáze, takže budete odcházet zcela uspokojeni. Zaujala Vás tenga masáž? Potom nás kontaktujte, objednejte se a v brzké době ji můžete vyzkoušet na vlastním těle.

Jak se na masáž objednat

Objednat masáž lze třemi způsoby. Telefonicky, on-line rezervací a SMSkou.

 

1) Telefonicky:

volejte NON - STOP

2) SMS zprávou na:

Do sms uveďte vaše jméno, typ masáže či požadovanou masérku.

3) Online rezervační formulář

rezervační formulář